O nas

Firma powstała w 1993 r. jako kontynuacja wcześniejszej spółki cywilnej. Początkowo zajmowała się dostawami sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych. Szybko jednak rozpoczęła działania w zakresie projektowania i wykonania sieci komputerowych oraz oprogramowania adresowanego w szczególności dla placówek medycznych, klinik i szpitali. Współpraca z placówkami medycznymi jak i firmami dostarczającymi specjalistyczny sprzęt medyczny pozwoliła na rozwój opracowań softwaru umożliwiającego współpracę nowoczesnych urządzeń medycznych z bazowymi programami medycznymi. Te działania uzupełnione o systemy monitoringu, przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz wizji są nadal kontynuowane.

Równolegle od 1995 r., czyli od początku istnienia urządzeń fiskalnych rozpoczęliśmy działania oferujące systemy sprzedaży dla podmiotów gospodarczych. Początkowo obowiązek dotyczył tylko dużych podmiotów, gdzie wykorzystaliśmy wiedzę z zakresu sieci komputerowych. Dzisiaj oprócz dużych podmiotów obsługujemy również jednostanowiskowe punkty sprzedaży. Obecnie obsługujemy ponad 4000 urządzeń fiskalnych na terenie całego kraju. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 7 dni w tygodniu 24h/dobę. Większość napraw dokonujemy bezpośrednio u klienta a dla klientów znajdujących się w znacznej odległości zapewniamy transport DHL.

Od 2001 r. rozpoczęliśmy obsługę konferencji, sympozjów, zjazdów jak i innych imprez. W tym okresie kompleksowo obsłużyliśmy ponad 120 konferencji. Dysponujemy profesjonalnym zespołem ludzi i sprzętu nieraz o unikalnym charakterze i do dziś nie spotkaliśmy się z zamówieniem, któremu nie potrafilibyśmy sprostać.

Andrzej Płaczek